Nie kopiuj !

Wszystkie zdjęcia na blogu są mojego autorstwa.
Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej zgody!

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą śnieg. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą śnieg. Pokaż wszystkie posty

sobota, 8 stycznia 2011

Zima robi przerwę


Zima odpuszcza - śnieg topnieje błyskawicznie,lód trochę wolniej, więc miasto zmieniło się w lekko rozmarznięte lodowisko. Aż się nie chce wyjść z domu. A jeszcze kilka dni temu było tak pięknie..

I to co labradorki lubią najbardziej. :)