Okruchy...
Nie kopiuj !
Wszystkie zdjęcia na blogu są mojego autorstwa.
Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej zgody!
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
śnieg
.
Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą
śnieg
.
Pokaż wszystkie posty
sobota, 8 stycznia 2011
Zima robi przerwę
Zima odpuszcza - śnieg topnieje błyskawicznie,lód trochę wolniej, więc miasto zmieniło się w lekko rozmarznięte lodowisko. Aż się nie chce wyjść z domu. A jeszcze kilka dni temu było tak pięknie..
I to co labradorki lubią najbardziej. :)
Starsze posty
Strona główna
Subskrybuj:
Posty (Atom)