Nie kopiuj !

Wszystkie zdjęcia na blogu są mojego autorstwa.
Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej zgody!

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą papryka. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą papryka. Pokaż wszystkie posty

sobota, 16 kwietnia 2011

Słomka porowo-jabłkowo-paprykowa


Niby nic takiego - zwykła surówka ... Ale cały urok polega na pokrojeniu składników w słomkę. Dzięki temu surówka zachwyciła mojego brata, który porów nie jada w ogóle ! ; )

Surówka  z porów  i papryki





Składniki:
3 pory
3 strąki papryki
1 jabłko

sos:
2 łyżki natki
¼ szkl oliwy
sok z cytryny
1 łyżka śmietany
sól, cukier

Wykonanie:
Pory pokroić wzdłuż w słomkę, paprykę w cienkie talarki, jabłko w słupki. Wymieszać z sosem. Schłodzić przed podaniem.