Nie kopiuj !

Wszystkie zdjęcia na blogu są mojego autorstwa.
Nie wyrażam zgody na ich kopiowanie bez mojej zgody!

Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zima. Pokaż wszystkie posty
Pokazywanie postów oznaczonych etykietą zima. Pokaż wszystkie posty

czwartek, 24 marca 2011

Jeszcze zima czy już wiosna ???



Nie ma to jak zaległy urlop :) - dwa dni wolnego akurat na wiosenne porządki...

Ale zwątpiłam po tym jak musiałam gnać z IV pietra po koc, który chwilę wcześniej wywiesiłam na balkonie i przymocowałam 10 (!!) klamerkami . A jak dumna z siebie wróciłam z kocem zobaczyłam ścierkę, która zamieniła się w latający dywan 
i poszybowała daleko,daleko..

Zabrałam więc psa i poszliśmy do lasu sprawdzić czy naprawdę wiosna przyszła...


Na stoku narciarzy co prawda nie ma...




Mech się zieleni





Zawilec gajowy



Jednak to prawda - wiosna przyszła !

 

sobota, 8 stycznia 2011

Zima robi przerwę


Zima odpuszcza - śnieg topnieje błyskawicznie,lód trochę wolniej, więc miasto zmieniło się w lekko rozmarznięte lodowisko. Aż się nie chce wyjść z domu. A jeszcze kilka dni temu było tak pięknie..

I to co labradorki lubią najbardziej. :)